Wiadomości branżowe

Promocja PLAY na Święta i Nowy Rok

Przez najbliższe dwa miesiące, od początku grudnia do końca stycznia, na stacjach benzynowych Statoil będzie obowiązywać atrakcyjna dla klientów sieci PLAY promocja. Zorganizowana wspólnie przez epay Polska, PLAY i Statoil akcja dotyczy starterów PLAY oraz Red Bull Mobile. Na bonus mogą liczyć również wszyscy użytkownicy PLAY, którzy w czasie trwania promocji doładują telefon kwotami 50, 100 lub 150 zł.

Każdy zakup starterów nagradzany jest pięcioma punktami PremiumClub. Z kolei osoby, które doładują telefon za 50, 100 lub 150 zł dostaną tyle punktów PremiumClub, ile warte było doładowanie.

Mamy nadzieję, że trwająca aż dwa miesiące promocja będzie stanowić dla wszystkich miłą niespodziankę. Możliwe zebranie dodatkowych 150 punktów PremiumClub to naprawdę dobra okazja dla wszystkich uczestników programu – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Więcej informacji na temat epay Polska można znaleźć na: www.epaypolska.pl.

epay Polska – spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. Nowością w ofercie epay są kupony OVI Muzyka umożliwiające płacenie za muzykę w serwisie internetowym OVI Muzyka. Firma dysponuje siecią terminali POS w ponad 9 000 lokalizacji.

Program Premium Club – stworzony dla osób, które oprócz codziennych zakupów chcą przy okazji zdobywać mnóstwo interesujących nagród. Wystarczy dokonać transakcji przy użyciu karty Premium Club u jednego z Partnerów programu: na stacjach Statoil, przy korzystaniu z karty Deutsche Bank oraz ofert Link4. Dzięki temu otrzymuje się odpowiednią ilość punktów standardowych. Oprócz tego można otrzymać punkty bonusowe za korzystanie z limitowanych promocji. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody, które zostały tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

PLAY – najszybciej rozwijająca się sieć w POLSCE. Z dających nieograniczone możliwości usług P4, korzysta już ponad
6 milionów Polaków. Daje to ok 15% udziału w rynku. Play jest najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY.   Tych Klientów łączy jeden cel – chcą więcej w lepszej cenie. P4 stara się sprostać tym oczekiwaniom
– konkurencyjne ceny, proste zasady, elastyczna oferta, innowacje, zawsze więcej.

Red Bull Mobile – dostępna w sieci PLAY oferta telefonii komórkowej. Red Bull Mobile to nie tylko atrakcyjne taryfy, ale także unikalny bilet do Świata Red Bulla w postaci mobilnego portalu Red Bull Mobile oraz unikalnych przedsięwzięć, w które angażuje się marka Red Bull. Portal gwarantuje stały dostęp do wydarzeń Red Bulla w Polsce i na świecie, unikalne klipy i atrakcyjne aplikacje. Użytkownicy Red Bull Mobile mogą także wygrać realne bilety ma wydarzenia sportowe i muzyczne, poznać ich kulisy i głównych bohaterów.

Statoil Poland – firma obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć stacji paliw liczącą 341 obiektów. Zatrudnia w Polsce ok 3000 pracowników. Statoil Poland jest częścią spółki Statoil Fuel & Retail, wiodącej skandynawskiej firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2.300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i Litwie. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Similar Posts