Wiadomości branżowe

Proama ubezpiecza przez Inseco.pl

Proama nawiązała współpracę z internetową agencją ubezpieczeniową Blue Finance (Grupa Blue Media). Dzięki temu, oferta Proama będzie dostępna w markecie ubezpieczeniowym Inseco.pl a także w sieci partnerów agencji m.in. w: Alior Banku, Deutsche Banku, Raiffeisen Banku, Millennium Banku, Euro Banku, Banku Pocztowym i Meritum Banku, które korzystają z tej platformy.Na stronie marketu

Proama nawiązała współpracę z internetową agencją ubezpieczeniową Blue Finance (Grupa Blue Media). Dzięki temu, oferta Proama będzie dostępna w markecie ubezpieczeniowym Inseco.pl a także w sieci partnerów agencji m.in. w: Alior Banku, Deutsche Banku, Raiffeisen Banku, Millennium Banku, Euro Banku, Banku Pocztowym i Meritum Banku, które korzystają z tej platformy.

Na stronie marketu ubezpieczeniowego inseco.pl klienci mogą kupić m. in. obowiązkowe  ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, pakiety autocasco Proama oraz ubezpieczenia dodatkowe, takie jak: NNW komunikacyjne, NNW Domowe, Super Assistance, a także Ubezpieczenie od Utraty Pracy oraz Ochronę Prawną. Dzięki temu, że market przekazuje automatycznie ubezpieczycielowi dane auta i właściciela pojazdu, klient, który chce kupić polisę, nie musi powtórnie wprowadzać tych samych danych na stronie Proama. ? Szanujemy czas użytkowników korzystających z naszej porównywarki, dlatego też wprowadziliśmy rozwiązanie, dzięki któremu wypełnienie formularza będącego podstawą do kalkulacji nie powinno zająć więcej niż 3 minuty, w przypadku gdy użytkownik serwisu ma pod ręką dowód rejestracyjny i prawo jazdy ? tłumaczy Krzysztof Ambroziak, Dyrektor Działu Ubezpieczeń z Blue Finance, spółki, która jest operatorem serwisu.

Ubezpieczenia OC i AC Proama są sprzedawane w pakietach. Kupując OC, klient otrzymuje również Assistance Wypadkowy, a w przypadku wyjazdu do krajów, w których obowiązuje Zielona Karta, Proama dośle mu ten dokument na życzenie. Ubezpieczenie autocasco Proama  dostępne jest w trzech wariantach: Casco ASO, Casco Komfortowy i Casco Optymalny. Wybierając którykolwiek z nich klient zawsze może liczyć na pełną ochronę w formule all-risk, a poszczególne warianty różnią się głównie sposobem likwidacji szkody. Zakup polisy, której kalkulacja zaczęła się na stronie inseco.pl, oraz dokonanie płatności odbywa się na stronie Proama.

Nawiązanie współpracy z Inseco.pl pozwoli ubezpieczycielowi dotrzeć do nowych klientów.

? Dzięki współpracy z Inseco.pl, oferta Proama jest dostępna w 7 bankach: Alior Banku, Deutsche Banku, Raiffeisen Banku, Millennium Banku, Euro Banku, Banku Pocztowym i Meritum Banku, które korzystają z tej platformy, oferując za jej pośrednictwem ubezpieczenia swoim klientom ? mówi Agata Grygorowicz, Dyrektor ds. Bancassurance w Proama.

A to już wiesz?  Dwa lata działalności mBanku

Market ubezpieczeń inseco.pl zajmuje się sprzedażą polis przez Internet już od 5 lat. Prowadzi go multiagencja ubezpieczeniowa Blue Finance Sp. z o.o.. W ofercie porównywarki dostępne są ubezpieczenia turystyczne, nieruchomości, komunikacyjne, zdrowotne, NNW, ochrony prawnej i assistance.

Proama specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi oferuje swoim klientom ubezpieczenia mieszkaniowe, obudowane w pakiet produktów dodatkowych, takich jak: Assistance Domowe, OC w życiu prywatnym, Pomoc Prawna, Ochrona płatności, Ubezpieczenie piwnicy, Ubezpieczenie na wypadek powodzi, czy Ubezpieczenie od stłuczenia przedmiotów szklanych. Ubezpieczyciel posiada również pełną ofertę dla małych i średnich firm.

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Proama. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy