Wiadomości branżowe

MultiZakupy z nagrodami

Dwuosobowe wycieczki na karnawał do Wiednia, skórzane portfele oraz zwrot opłaty za wydanie karty kredytowej to nagrody dla wszystkich, którzy wezmą udział w promocji Centrum Handlowego Wola Park i MultiBanku ? detalicznej części BRE Bank SA.

Już od 1 grudnia klienci Centrum Handlowego Wola Park, dokonujący zakupów za pomocą karty Visa Credit Wola Park mogą skorzystać ze specjalnej promocji, trwającej do końca stycznia 2006 r.  

Pierwszych dziesięć osób, które dokonają transakcji o łącznie najwyższej wartości pojedzie na dwuosobową wycieczkę do Wiednia ? mówi Dominik Lewandowski ? specjalista ds. Sieci Zewnętrznych MultiBanku. Kolejnych dziesięciu klientów, którzy dokonają ilościowo najwięcej transakcji dostanie skórzane portfele firmy Wittchen. Wszystkim, którzy zdecydują się zamówić i aktywować kartę Visa Credit Wola Park do 31.01.2006r. MultiBank zwróci opłatę za jej wydanie ? dodaje.  

Co-brandowa karta Visa Credit, wydawana przez MultiBank, jest niezawodną i powszechnie akceptowaną kartą kredytową.

W Wola Parku można wykorzystać ją w ponad 160 sklepach, restauracjach, kinach i klubach fitness. Karta ta zapewnia finansową niezależność, swobodny dostęp do kredytu na bardzo dogodnych warunkach, bezpieczeństwo wszystkich dokonywanych transakcji oraz możliwość korzystania z ofert specjalnych przygotowanych przez MultiBank i jego partnerów. 

Przypominamy, że klienci posiadający co-brandową kartę Visa Credit mogą uczestniczyć w programie rabatowym dostając stałe zniżki w centrum handlowym Wola Park. W wielu przypadkach sięgają one nawet 30 procent! Dodatkowo posiadacze karty stałego klienta Wola Parku, otrzymają nową kartę kredytową za darmo. 

Więcej informacji: 

www.multibank.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts