Acronis rozpoczyna rok 2012 z liczbą 25 000 partnerów na świecie

Acronis, wiodący dostawca przyjaznych w użyciu rozwiązań do odzyskiwania danych oraz ich ochrony w środowiskach fizycznych i wirtualnych oraz typu ‘cloud’, ma przyjemność ogłosić, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy 2011 roku, po wprowadzeniu nowego Globalnego Programu Partnerskiego rozpoczął współpracę z 3.000 nowych partnerów, tym samym osiągając łączną liczbę ponad 25.000 partnerów handlowych na świecie.

Wzrost liczby zarejestrowanych partnerów handlowych to częściowo zasługa wprowadzenia nowego Globalnego Programu Partnerskiego, w ramach którego znacznie ulepszono narzędzia, zasoby i wsparcie dla partnerów Acronis. Jest to wielopoziomowy program oparty na rozwoju, który oferuje korzyści finansowe, zwiększone możliwości wykorzystania narzędzi wsparcia, specjalną wycenę oraz szkolenia techniczne i wsparcie marketingowe.

"Wartość oferty nowego programu partnerskiego wydaje się mieć już swój oddźwięk. Więcej sprzedawców decyduje się ma współpracę z Acronis, co w połączeniu z dobrą oceną satysfakcji naszych obecnych partnerów w Europie1, pokazuje, że nasza strategia działa. Acronis w dalszym ciągu jest firmą, która naprawdę dba o swoich partnerów " - powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis w Polsce.

Acronis niedawno wprowadził również dwa nowe produkty, aby umożliwić swoim partnerom handlowym dostarczanie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii dla coraz większej liczby firm z sektora MŚP, które chcą przenieść swoją infrastrukturę do środowiska wirtualnego. Acronis Backup & Recovery® 11 Virtual Edition udostępnia zintegrowane narzędzie do zabezpieczania danych dla administratorów IT zarządzających infrastrukturą wirtualną, fizyczną, a także platformami przechowującymi dane w chmurze. Drugie rozwiązanie to Acronis® vmProtect™ 6, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie w środowiskach VMware™ vSphere®. Niezależne testy pokazują, że Acronis vmProtect jest trzy razy szybszy od wiodącego konkurenta pod kątem instalacji i gotowości do tworzenia kopii zapasowych wirtualnych serwerów VMware vSphere2.

Acronis koncentruje się na rekrutacji partnerów wyspecjalizowanych w dostarczaniu usługi wirtualizacji aby dopasować swój zestaw produktów, co umożliwi prosty i szybki backup. Rejestrując się na portalu dla partnerów handlowych Acronis i stając się Autoryzowanym Partnerem Acronis, resellerzy mają prawo do niektórych świadczeń, takich jak otrzymanie darmowych kluczy NFR Acronis vmProtect 6 dla 4 procesorów.

1Badanie Satysfakcji Partnerów 2011, EMEA – wewnętrzne badanie przeprowadzone wśród ponad 1.000 partnerów

2Taneja Group Technology Validation Report, sierpień 2011

 

O Acronis

Acronis jest wiodącym dostawcą przyjaznych w użyciu rozwiązań do odzyskiwania danych po awarii i ich ochrony dla środowisk fizycznych, wirtualnych oraz typu ‘cloud’. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku pozwala korporacjom, firmom z sektora MSP oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby.  Z oprogramowaniem Acronis do odzyskiwania danych po awarii, wdrożeń systemowych i migracji, użytkownicy chronią swoje cyfrowe informacje, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 90 krajach i dostępne w 14 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl. Jesteśmy na Twitterze: http://twitter.com/acronis.

###

Acronis, Acronis vmProtect, Acronis Backup & Recovery są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Acronis Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.  VMware i VMware vSphere są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi VMware, Inc. w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach.

 

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , , , , , , ,

Related posts

Top