Wiadomości branżowe

MultiBank zaoferuje 10-letnią lokatę terminową

Od najbliższego poniedziałku, tj. 12 listopada, MultiBank zaoferuje 10-letnią lokatę terminową “MultiProcent”, od minimalnej kwoty 1 000 zł. Oprocentowanie nominalne lokaty złotowej “MultiProcent” wynosi, w zależności od wielkości kwot od 11,05%. Przy kwotach powyżej 25000 zł procentowanie jest negocjowane indywidualnie. Bezprowizyjne wpłaty na lokatę będą możliwe zarówno w sieci Oddziałów BRE Banku, jak i Centrach Usług Finansowych MultiBanku.

Nowy produkt “MultiProcent”, który od najbliższego poniedziałku znajdzie się w ofercie MultiBanku to 10-letnia lokata terminowa o zmiennym oprocentowaniu. BRE Bank, którego siecią detaliczną jest MultiBank gwarantuje, że zmiana oprocentowania może nastąpić tylko raz w miesiącu i zależna jest od zmian WIBORU 1M. Odsetki naliczane będą co 3 miesiące począwszy od dnia założenia lokaty. Naliczane odsetki od lokaty przekazywane będą na wskazane przez Klienta MultiKonto lub rachunek depozytowy. Zaproponowane rozwiązanie pozwoli Klientom na wygodne korzystanie z odsetek. Lokata ta przeznaczona jest nie tylko dla Klientów MultiBanku, którzy posiadają rachunek oszczędnościowy, ale również dla osób, które do tej pory nie otworzyły MultiKonta.

Dopuszczamy możliwość częściowych wypłat w dowolnym momencie trwania lokaty przy założeniu, że minimalny kwota na lokacie wyniesie nie mniej niż 1 000 zł – powiedział Sławomir Lachowski, Wiceprezes Zarządu BRE Banku – Dyrektor Banku ds. Bankowości Detalicznej. W przypadku zerwania lokaty po upływie 3 miesięcy od dnia otwarcia, Klient nie otrzymuje odsetek tylko za ostatni okres obrachunkowy – dodał Lachowski.

Aby założyć lokatę “MultiProcent” należy zgłosić się do Centrum Usług Finansowych, skontaktować się z multilinią 801 300 000. Właściciele MultiKont lokatę mogą założyć również przez stronę www.multibank.pl. Środki przeznaczone na lokatę można będzie przekazać na MultiKonto przelewem oraz dodatkowo bez prowizji wpłacając w Oddziałach BRE Banku SA na terenie całego kraju w godzinach 8.30 – 18.00 oraz w placówce MultiBanku, w godzinach 8.30 – 19.30. Dokonując wpłaty gotówkowej w kasie BRE Banku, nie jest pobierana prowizja. Klient powinien w tytule wpłaty wpisać opis: lokata 10 lub L10L

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts