Wiadomości branżowe

mBILANS ? dla wygody i optymalizacji zysku

eKONTO w mBanku zostało wzbogacone o mBILANS – nową funkcjonalność pozwalającą na osiągnięcie oprocentowania na poziomie 4,8% bez utraty dostępu do środków.

mBILANS to usługa polegająca na połączeniu eKONTA i eMAXA. Klient ustala stałą kwotę (nie mniej niż 1000 zł), jaka ma znajdować się na eKONCIE. Reszta oszczędności przelewana jest automatycznie na rachunek oszczędnościowy a vista eMAX, gdzie oprocentowanie wynosi 4,8%. W momencie, gdy poziom środków na eKONCIE spada poniżej określonej kwoty, następuje jego automatyczne uzupełnienie z rachunku eMAX. Dzięki temu Klient ma zapewniony stały poziom gotówki dostępnej w każdej chwili, a jego oszczędności są oprocentowane na poziomie 4,8%.

Automatyczne przekazywanie środków z eKONTA na eMAX lub uzupełnianie niedoborów na eKONCIE dokonywane jest raz dziennie. Aby włączyć mBILANS wystarczy zadzwonić na mLinię. Uruchomienie i rezygnacja z usługi, a także zmiany limitów dla tej usługi są bezpłatne.

Zalety usługi mBILANS:

  • automatyczne przelewy między rachunkami eKONTO-eMAX, które umożliwiają osiąganie wyższego zwrotu z oszczędności,
  • wygoda i oszczędność czasu. Klient nie musi pamiętać o przelewaniu środków z rachunku eKONTO na eMAX. mBILANS dba o to, by na eKONCIE była minimalna, określona przez Klienta kwota.

http://www.mbank.com.pl/oferta/rachunki/emax/mbilans.html

Jednocześnie od dnia 3 grudnia mBank obniża oprocentowanie rachunków eKONTO, izzyKONTO i mBIZNES konto do 2%. W listopadzie mBank wprowadził do oferty wysokooprocentowany rachunek lokacyjny eMAX plus (5,3% a vista), za którego otwarcie oraz prowadzenie mBank nie pobiera opłat. Wzrosło również oprocentowanie mLOKAT ? teraz mBank oferuje najwyższe na rynku oprocentowanie (6,4% i 6,55%) lokat trzy- i sześciomiesięcznych o stałej stopie procentowej.

W celu zmniejszenia Klientom biznesowym kosztów związanych z dokonywaniem transakcji bezgotówkowych, już wkrótce, wszystkie przelewy w ramach rachunków mBIZNES będą bezpłatne. Zmiana ta dotyczyć będzie zarówno przelewów pomiędzy rachunkami tej samej firmy, jak i przelewów pomiędzy różnymi firmami w mBanku. Tym samym środki na rachunkach firmowych mogą być oprocentowane w wysokości 4,8% bez żadnych kosztów, a firmy posiadające rachunki w mBanku rozliczać się mogą między sobą bezpłatnie.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts