Wiadomości branżowe

mBank i sieć Aspiro z promocyjną ofertą kredytową na święta

mBank we współpracy z pośrednikiem finansowym Aspiro oferuje specjalną promocję kredytu gotówkowego, obniżającego oprocentowanie wraz ze wzrostem kwoty kredytu. Dodatkowo, klienci Aspiro będą mogli otrzymać nawet 750 złotych na zakupy urządzeń marki Samsung. Jak wynika z najnowszych badań*, w tym roku na Święta Bożego Narodzenia polska rodzina planuje wydać prawie 1.160

mBank we współpracy z pośrednikiem finansowym Aspiro oferuje specjalną promocję kredytu gotówkowego, obniżającego oprocentowanie wraz ze wzrostem kwoty kredytu. Dodatkowo, klienci Aspiro będą mogli otrzymać nawet 750 złotych na zakupy urządzeń marki Samsung.

Jak wynika z najnowszych badań*, w tym roku na Święta Bożego Narodzenia polska rodzina planuje wydać prawie 1.160 zł ? z czego ponad połowę na prezenty, resztę na żywność i organizację świątecznych przyjęć. To o 13 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Podobnie jak w poprzednich latach, część tych wydatków zostanie sfinansowana ze środków pochodzących z kredytu konsumenckiego.

Dla osób planujących zaciągnięcie kredytu na świąteczne wydatki, pośrednik finansowy Aspiro przygotował specjalną ofertę dodatkową do kredytu mBanku. Do 31 grudnia 2014 r. w sieci Aspiro będzie można skorzystać z promocyjnych warunków udzielania kredytu gotówkowego mBanku. Za każde 5 tys. zł brutto przyznanego kredytu, klient otrzyma rabat w wysokości 75 zł na zakup urządzeń marki Samsung (np. RTV, AGD, tablety, telefony). Wraz ze wzrostem kwoty kredytu zwiększa się wysokość rabatu, a tym samym spada cena kupowanego sprzętu. Maksymalna wartość rabatu wynosi 750 złotych. Minimalna kwota kredytu z ubezpieczeniem uprawniająca do skorzystania ze zniżki wynosi 5 tys. zł.

Promocją objęci są zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci mBanku. Wniosek kredytowy należy złożyć w wybranej placówce Aspiro w okresie trwania promocji (do 31.12.2014), a kredyt należy uruchomić do 16.01.2015 r. Zakupu sprzętu należy dokonać za pośrednictwem serwisu www.zaprezentowani.sklep.pl.

Oferowany przez Aspiro kredyt gotówkowy mBanku “Oprocentowanie niższe niż najniższe – edycja świąteczna? obejmuje:

  • oprocentowanie obniżane wraz ze wzrostem kwoty kredytu,
  • gwarancję oprocentowania niższego niż najniższe – jeśli klienci w innym banku znajdą kredyt z niższym oprocentowaniem niż proponowany w ofercie mBanku, bank obniży oprocentowanie do tego poziomu,
  • możliwość otrzymania gotówki szybko i bez zbędnych formalności, umowę można zawrzeć od razu w placówce,
  • możliwość kredytowania w wysokości od 3 tys. do 150 tys. PLN,
  • elastyczny okres spłaty – od 3 do 84 miesięcy.

Aspiro to pośrednik finansowy należący do Grupy mBanku, specjalizujący się w sprzedaży produktów finansowych różnych instytucji finansowych. Sieć liczy obecnie 114, punktów różniących się zakresem i rodzajem świadczonych usług (wśród nich są mKioski oraz Centra Finansowe).

W marcu br. część lokalizacji Aspiro została przekształcona w punkty sprzedaży mBanku. mKioski znajdują się w 62 centrach handlowych w centrach handlowych w całej Polsce i oferują: rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe dla osób fizycznych i firm, kredyty niezabezpieczone dla osób fizycznych i firm, karty kredytowe dla osób fizycznych i firm, karty debetowe dla osób fizycznych, produkty inwestycyjno-oszczędnościowe, ubezpieczenia do produktów kredytowych, rachunków oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

* Raport: Zakupy świąteczne 2014 Ile Polacy wydadzą na zakupy świąteczne? 17. edycja badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte w 16 krajach europejskich i w RPA

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie: www.mbank.pl.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy