Konto Wiadomości branżowe

Gdzie diabeł nie może, tam konsjerża pośle

Jeśli masz w banku status cenionego klienta, zapłaciłeś za usługę, a później złożyłeś wyrafinowane zlecenie do wykonania - wiedz, że w tej sprawie pewnie już coś się dzieje. Specjalne zespoły obsługujące klientów

Jeśli masz w banku status cenionego klienta, zapłaciłeś za usługę, a później złożyłeś wyrafinowane zlecenie do wykonania – wiedz, że w tej sprawie pewnie już coś się dzieje. Specjalne zespoły obsługujące klientów serwisu concierge dwoją się i troją, by spełnić twoje zachcianki – pisze analityk portalu Bankier.pl, Malwina Wrotniak.

Po ponad 20 latach wolnego rynku nastały w końcu czasy, kiedy wystarczy zapłacić, żeby wymagać. Co prawda oferta bycia na każde żądanie klienta wciąż jest limitowana, nie ma jednak (albo prawie nie ma) limitu możliwości, gdy pada hasło ”zlecenie do wykonania”.

Coraz częściej zakup karty kredytowej, konta lub polisy kończy się nabyciem pakietu pomocowego modnie zwanego concierge. Usługa prywatnego asystenta kusi klientów możliwością skorzystania z szybkiej pomocy fachowców – bez względu na charakter zlecenia i porę dnia.

Choć beneficjentami usług concierge są klienci banków czy ubezpieczycieli, realizacją zadań zajmują się podmioty z innej branży. Za największymi i najsprawniejszymi z nich stoją międzynarodowe firmy assistance, zatrudniające tysiące pracowników na kilku kontynentach. Wyobraźnia klientów nie zna przecież granic.

Więcej informacji w artykule  przygotowanym przez analityka portalu Bankier.pl, Malwinę Wrotniak: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gdzie-diabel-nie-moze-tam-konsjerza-posle-2427370.html

Redakcja Serwisów Bankier.pl należąca do Grupa Allegro Sp. z o.o. zezwala na powielanie i rozpowszechnianie powyższego fragmentu utworu w całości, w dowolnych mediach na wszystkich polach eksploatacji. Pełna wersja utworu, dostępna na stronie: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gdzie-diabel-nie-moze-tam-konsjerza-posle-2427370.html, może być bezpłatnie powielana i rozpowszechniana w całości lub w części wyłącznie w prasie drukowanej, w tytułach zarejestrowanych i kontrolowanych w Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, pod warunkiem spełnienia wymogów wynikających z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994r. Nr. 24 poz. 83 z późn. zm.), w szczególności pod warunkiem podania autora i źródła  pochodzenia utworu.

A to już wiesz?  Prof. W. Orłowski: Większość postulatów związkowców to populizm. Państwo jako słaby właściciel jest zbyt skore do ustępstw

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy