Wiadomości branżowe

Ericsson i Warner Music International podpisały umowę dotyczącą dystrybucji nagrań w 28 krajach europejskich

Na rozdaniu nagród Ericsson Mobile Application Awards w Zurychu Ericsson i Warner Music International ogłosiły podpisanie umowy dotyczącej dystrybucji muzyki na telefony komórkowe w 28 krajach europejskich. Nagrania będą rozpowszechniane poprzez serwis muzyka na telefony komórkowe M-USE firmy Ericsson.   Zgodnie z umową, Ericsson otrzyma prawo do rozpowszechniania tradycyjnych rodzajów nagrań na

Na rozdaniu nagród Ericsson Mobile Application Awards w Zurychu Ericsson i Warner Music International ogłosiły podpisanie umowy dotyczącej dystrybucji muzyki na telefony komórkowe w 28 krajach europejskich. Nagrania będą rozpowszechniane poprzez serwis muzyka na telefony komórkowe M-USE firmy Ericsson.

 

Zgodnie z umową, Ericsson otrzyma prawo do rozpowszechniania tradycyjnych rodzajów nagrań na telefony komórkowe, takich jak dzwonki polifoniczne oraz nowszych formatów, np. mastertonów (dzwonki oparte o oryginalne nagrania), logo artystów, autografy artystów, ringbacktones, itd.

 

?Warner Music ma bardzo imponującą listę artystów i wraz z naszymi klientami – operatorami – udostępnimy muzykę Warner abonentom telefonii komórkowej w Europie – powiedział Hans Vestberg, Wiceprezes ds. Usług Globalnych firmy Ericsson – Jest bardzo duży popyt na nasze usługi muzyki na telefony komórkowe, a przy wspaniałych nagraniach i możliwościach promocji wnoszonych przez Warner spodziewamy się, że popyt jeszcze się zwiększy?.

 

?Widzimy ogromny potencjał w kanale sprzedaży komórkowej, a firma Ericsson jest dla nas idealnym partnerem, który pomoże nam wykorzystać możliwości, jakie daje ten rynek w skali międzynarodowym – powiedział Jay Durgan, Wiceprezes ds. współpracy strategicznej i rozwoju biznesowego Warner Music – Wspólnie pomagamy operatorom wprowadzać abonentów w nowy świat muzyki na telefony komórkowe?.

 

M-USE jest częścią oferty firmy Ericsson pod nazwą Managed Services Hosting, gdzie Ericsson i operatorzy współpracują w celu szybkiego dotarcia na rynek z nowymi usługami, jednocześnie kontrolując kapitał i koszty operacyjne.

 

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Warta dla klientów Orange

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy