Wiadomości branżowe

eKONTO – najlepszy ROR dla studentów. Finanse bez granic w czasie i przestrzeni

eKONTO – podstawowy rachunek rozliczeniowy w mBanku został uznany za najatrakcyjniejsze konto osobiste dla studentów w rankingu opracowanym przez miesięcznik Student News .

Badanie usług bankowych, przeprowadzone w marcu i kwietniu br. przez Student News Badania Rynkowe i Społeczne wśród studentów czterech największych uczelni w Warszawie, wyłoniło piętnaście najlepszych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. eKONTO – podstawowy rachunek osobisty w mBanku, został uznany za najlepszy.

Wśród zalet eKONTA zostały podkreślone: wysokie oprocentowanie, zerowe koszty utrzymania rachunku, możliwość łatwej i wygodnej obsługi konta przez telefon i Internet, bezpłatna karta płatnicza oraz szeroka sieć bankomatów – dla większości studentów najważniejszą rzeczą są koszty obsługi oraz możliwość obsługi konta przez Internet.

eKONTO osobiste to najkorzystniejszy sposób prowadzenia osobistych rozliczeń i regulowania zobowiązań finansowych. To pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla wszystkich, którzy akceptując nowoczesną technologię cenią swój czas i pieniądze. eKONTO od podstaw zaprojektowano z myślą o obsłudze przez kanały elektroniczne, które nie są tyko dodatkiem do tradycyjnej formy kontaktów w oddziale jak w innych bankach. To jedyne prawdziwe eKONTO osobiste, które w pełni zastępuje tradycyjne ROR-y i pozwala na zawsze odejść od bankowego okienka. eKONTO daje możliwość zarządzania: kredytem odnawialnym, kredytem lub pożyczką hipoteczną, kartą kredytową, jednostkami uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz lokatami z jednego miejsca. eKONTO osobiste oparte jest o proste reguły – bez konieczności stałych wpłat, obowiązku utrzymywania minimalnej kwoty, bez opłat za założenie i prowadzenie rachunku.

W maju br. mBank wprowadził do swojej oferty trzy rodzaje kart kredytowych, proponując studentom – jako pierwszy bank w Polsce – specjalne warunki przyznania karty Visa Electron. Do tej pory, wejście w świat kart kredytowych dla tej grupy młodych ludzi było znacznie utrudnione. mBank oferuje kartę z długim okresem bez oprocentowania oraz prostymi zasadami korzystania z limitu kredytowego, którą może otrzymać większość osób studiujących. Dodatkowym atutem jest rozliczanie transakcji zagranicznych w Euro (korzystne podczas europejskich wyjazdów zagranicznych).

Dla studentów mBank zrezygnował z udokumentowania wysokości stałych dochodów w wymaganej wysokości. Wystarczającymi dokumentami do przyznania karty kredytowej są:

  • zaświadczenie z uczelni zawierające m.in. średnią ocen z ostatnich dwóch semestrów,
  • kserokopia legitymacji studenckiej,
  • dowód osobisty lub paszport z kartą pobytu – do wglądu przy podpisywaniu umowy.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/karta_studencka.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts