Wiadomości branżowe

Bank BGŻ wypłaci stypendia

Bank BGŻ wypłaci stypendia zwycięzcom konkursu „Wygraj stypendium”. Każdy z dziesięciu studentów otrzyma po 3 500 zł. Dziesięć najlepszych prac wybranych przez internautów-fanów profilu „Kocham Rower” można obejrzeć

Bank BGŻ wypłaci stypendia zwycięzcom konkursu ?Wygraj stypendium?. Każdy z dziesięciu studentów otrzyma po 3 500 zł.

Dziesięć najlepszych prac wybranych przez internautów-fanów profilu ?Kocham Rower? można obejrzeć TUTAJ.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było założenie konta w planie taryfowym ePlan, realizacja transakcji kartą wydaną do konta (na min. 100 zł w terminie do 27 listopada) oraz  wykonie przez uczestnika zdjęcia, filmu lub innego materiału graficznego bądź audio-video. Zgłoszenia wraz z pracą o tematyce ?Bank BGŻ. Dobrze służy ludziom? uczestnicy wysyłali poprzez aplikację konkursową dostępną na portalu Facebook.
Ze zgłoszonych prac Komisja Konkursowa wybrała najlepsze, które w drugim etapie konkursu, zostały ocenione przez użytkowników Facebook?a. Aby zagłosować wystarczyło polubić profil sponsorowany przez Bank BGŻ ?Kocham Rower?.

W efekcie Komisja ogłosiła 10 zwycięzców, którzy otrzymają stypendia w wysokości po 3 500 zł. Będą one wypłacane  w okresie od 10 grudnia 2012 roku do 10 czerwca 2013 roku w siedmiu miesięcznych ratach po 500 zł. Ponadto, każdy ze zwycięzców Konkursu otrzymał od Banku BGŻ bonus, który w całości pokryje zryczałtowany podatek od nagród.

 

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ulgi podatkowe nie przekonały Polaków do oszczędzania na emeryturę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy