Konto Wiadomości branżowe

Akademia Przedsiębiorcy we Wrocławiu i Krakowie

Kredyt Bank kontynuuje trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W najbliższych dniach we Wrocławiu i Krakowie przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o tworzeniu strategii i zarządzaniu zmianą.Akademia Przedsiębiorcy to

Kredyt Bank kontynuuje trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W najbliższych dniach we Wrocławiu i Krakowie przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o tworzeniu strategii i zarządzaniu zmianą.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

–  Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, spotkania interesujących prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Spotkania to również platforma wymiany doświadczeń, przedsiębiorcy często dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wskazują na problemy napotykane w codziennej działalności. Dla nas to wskazówka do tworzenia produktów i usług dostosowanych do ich wymagań by wychodzić naprzeciw oczekiwań tej grupy klientów – powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Podczas najbliższych spotkań we Wrocławiu i Krakowie przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak zmiany na rynkach finansowych wpływają na planowanie, budowanie i realizowanie strategii firmy oraz jak otworzyć swoją firmę na zmianę i być gotowym do szybkiej reakcji. Ponadto poruszone zostaną także aspekty wykorzystania nowoczesnych technologii.

Program jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował 86 takich spotkań, w których wzięło udział około 4000 przedsiębiorców w całej Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy