Konto Wiadomości branżowe

Akademia Przedsiębiorcy w Zamościu i Rzeszowie

Kredyt Bank kontynuuje trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W najbliższych dniach w Zamościu i Rzeszowie przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o zarządzaniu należnościami w firmie.Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski

Kredyt Bank kontynuuje trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W najbliższych dniach w Zamościu i Rzeszowie przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o zarządzaniu należnościami w firmie.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

–  Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, spotkania interesujących prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Spotkania to również platforma wymiany doświadczeń, przedsiębiorcy często dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wskazują na problemy napotykane w codziennej działalności. Dla nas to wskazówka do tworzenia produktów i usług dostosowanych do ich wymagań by wychodzić naprzeciw oczekiwań tej grupy klientów – powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Podczas najbliższych spotkań w Zamościu i Rzeszowie przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak zarządzać należnościami, jak szybko i skutecznie zminimalizować ryzyko wynikające ze współpracy z niewypłacalnym kontrahentem, zidentyfikować potencjalne przyczyny utraty płynności  finansowej. Specjaliści wskażą także użyteczne instrumenty do zarządzania należnościami oraz opowiedzą, jak pokonać problem zatorów płatniczych i dobrać właściwy sposób finansowania swojej działalności.

Spotkania z cyklu Akademii Przedsiębiorcy odbywają się w całej Polsce m.in. w Wieluniu, Koszalinie, Toruniu, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Suwałkach, Poznaniu, Słupsku, Rybniku, Przemyślu, Legnicy, Zielonej Górze.

Ponadto w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach, do 8 grudnia, odbędą się konferencje o tematyce ekonomicznej, pod hasłem “Strategia zmiany czy zmiana strategii?”.

Program jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował 86 takich spotkań, w których wzięło udział około 4000 przedsiębiorców.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy