Wiadomości branżowe

Zegar, bilet i lokata

Wybór konkretnej daty, a nawet godziny, w której klient skontaktuje się z bankiem może mieć wpływ na jego zyski.

Godzina Prezentów MultiBanku to finansowa wersja happy hours ? promocji dobrze znanych klientom sieci telefonii komórkowych, restauracji czy linii lotniczych. W wyznaczonym czasie produkty lub usługi firmy są oferowane na specjalnych warunkach.

 – Skorzystaliśmy z dobrych praktyk popularnych w innych branżach. W każdy piątek o godzinie 13.00 zapraszamy internautów do Klubu Aquarius na Godzinę Prezentów proponując wyjątkowo atrakcyjną ofertę produktów bankowych ? tłumaczy Krzysztof Kowalski odpowiadający za E-commerce w MultiBanku – Liczy się refleks i kolejność zgłoszeń. Kto pierwszy złoży zapis, wypełniając krótki formularz, otrzymuje wybrany prezent. Zgłoszenia można wysyłać w piątki od godz. 13.00 do 16.00 ?  dodaje Kowalski.

Wśród najnowszych propozycji przedstawionych na www.multibank.pl można znaleźć m.in. kupony gwarantujące prowadzenie MultiKonta za 0zł (półroczne, kwartalne), wydanie karty kredytowej za 0zł ( m.in. MultiZET, Credit GOLD) oraz kupony umożliwiające skorzystanie z preferencyjnego oprocentowania lokaty terminowej (lokata 1 miesięczna 6% ). Równocześnie bank proponuje klientom bilety i zaproszenia na wybrane imprezy kulturalne i sportowe.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts