Konto Wiadomości branżowe

Za polecenie mBanku znajomemu teraz aż 450 zł

  Wystartowała nowa odsłona akcji PolecamBank. W ramach programu, mBank wynagradza stałych klientów za polecenie jego rachunków innym osobom. Aktualnie dzięki już dwóm rekomendacjom można zyskać premię 100

 

Wystartowała nowa odsłona akcji PolecamBank. W ramach programu, mBank wynagradza stałych klientów za polecenie jego rachunków innym osobom. Aktualnie dzięki już dwóm rekomendacjom można zyskać premię 100 zł oraz bon turystyczny o wartości 600 zł.

PolecamBank to program rekomendacyjny największego w Polsce banku internetowego, skierowany do jego stałych klientów. Zasady akcji są proste: dotychczasowy klient może polecić osobie nie związanej obecnie z mBankiem jeden z rachunków: osobistych – eKONTO, izzyKONTO lub oszczędnościowych – eMAX, eMAX plus. W zamian za skuteczną rekomendację, polecający otrzymuje premię w wysokości 50 zł oraz bon turystyczny o wartości 400 zł. Uczestnicy programu, którzy zarekomendują mBank największej liczbie osób mogą otrzymać bony na kwotę aż 8000 zł oraz 5000 zł. Dodatkowo każdy klient, którzy otworzy nowy rachunek w mBanku z polecenia, również otrzyma bon o wartości 400 zł.

Aby polecenie zostało uznane przez bank, nowy klient powinien aktywować rachunek oraz w ciągu 60 dni dokonać płatności kartą debetową lub kredytową na kwotę minimum 100 zł w przypadku klientów, którzy nie ukończyli 26 lat lub 200 zł, jeśli klient ma co najmniej 27 lat.

Akcja potrwa do 20 maja br.

– Program PolecamBank to nasz sprawdzony sposób na nagradzanie klientów – ambasadorów naszej marki. Jest to oczywiście również jeden ze sposobów na zdobycie nowych klientów. Zasady programu zostały ustalone tak, aby pozyskać jak największą liczbę osób, które w perspektywie kilku miesięcy zostaną aktywnymi użytkownikami banku – mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny za program PolecamBank w mBanku.

Bony turystyczne wykorzystać można do końca 2012 r. na rezerwację wakacji poprzez portal turystyczny www.holidaycheck.pl. Wyjazd może odbyć się do 31 grudnia 2013 r.

A to już wiesz?  MultiBank ponownie liderem jakości obsługi

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.

 

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy