Wiadomości branżowe

Szybka kasa w mBanku

Marki Snickers, Mars, Twix oraz mBank - lider na rynku bankowości elektronicznej - zapraszają do udziału w promocji Szybka kasa. Pula wygranych wynosi 1 000 000 zł. Akcja promocyjna przeznaczona jest dla wszystkich, którzy w okresie od 8 września do 28 listopada br. zakupią jeden z batonów Snickers, Snickers Big One, Snickers Cruncher, Mars lub Twix. Jak wynika z różnorodnych badań socjologicznych

Marki Snickers, Mars, Twix oraz mBank – lider na rynku bankowości elektronicznej – zapraszają do udziału w promocji Szybka kasa. Pula wygranych wynosi 1 000 000 zł.

Akcja promocyjna przeznaczona jest dla wszystkich, którzy w okresie od 8 września do 28 listopada br. zakupią jeden z batonów Snickers, Snickers Big One, Snickers Cruncher, Mars lub Twix.

Jak wynika z różnorodnych badań socjologicznych współcześni, młodzi konsumenci bardzo cenią sobie wolność wyboru. Wyniki tych badań wskazują, iż najbardziej pożądaną formą nagrody jest konto internetowe wraz z kartą.

mBank w promocji Szybka kasa jest partnerem dla firmy Masterfoods Polska.

Na wewnętrznej stronie opakowań produktów promocyjnych znajdują się odpowiednie nadruki informujące o wygraniu nagrody. Odnalezienie przez uczestnika promocji nadruku z informacją o wygranej uprawnia do otrzymania 50 zł – nagrody pieniężnej, która jest przekazywana na rachunek zwycięzcy (eKONTO lub izzyKONTO) w mBanku. Produkty promocyjne oznaczone są widocznym flashem promocyjnym.

Dodatkowo uczestnik, który wyśle pięć opakowań po dowolnych produktach promocyjnych (w tym również po produktach nieoznaczonych znakiem promocyjnym), weźmie udział w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 10 tys. zł.

Aby otrzymać nagrodę, każdy dotychczasowy klient mBanku, powinien wysłać numer swojego rachunku wraz z opakowaniem na wskazany na opakowaniu adres.

W przypadku, gdy wygrywający nie jest jeszcze Klientem mBanku, wystarczy, że zadzwoni na mLinię (0 801 300 800), otworzy rachunek eKONTO lub izzyKONTO i prześle numer rachunku wraz z opakowaniem na podany adres. Kwota 50 zł zostanie przekazana na jego nowy rachunek.

http://www.mbank.com.pl/promocja_mars/index.html

Informacje dodatkowe:

Produkty promocyjne: Mikołaj Przeździak, Niezależna Agencja Prasowa, tel. (22) 646-88-18, 646-55-75 fax. (22) 646-97-55, e-mail: [email protected]

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rynek e-commerce cały czas rośnie. Z porównywarek cenowych korzysta już 9 mln użytkowników

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy