Wiadomości branżowe

Przybyło bankomatów w Ełku

 

Mieszkańcy Ełku od wczoraj mają zapewniony łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Stało się tak dzięki otwarciu nowego Centrum Usług Finansowych MultiBanku, działającego według modelu placówki partnerskiej.

23 listopada MultiBank ? detaliczna część BRE Banku SA ? otworzył kolejną placówkę partnerską. Zgodnie z planem rozwoju sieci swoich oddziałów, tym razem MultiBank zlokalizowany został w Ełku (przy ul. 12 lutego 2/4). Mieszkańcy miasta poza pełną ofertą gamy produktów oferowanych przez MultiBank, zyskali nowoczesny bankomat sieci Euronet. Ułatwi im to korzystanie z własnych pieniędzy 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

? Po inauguracji działalności w Pruszkowie kilka dni temu, tym razem otworzyliśmy placówkę partnerską w Ełku. Dzięki temu nasza sieć dystrybucji produktów bankowych została zwiększona do 67 placówek w całym kraju ? mówi Robert Madej, zarządzający rozwojem sieci.

Centra Usług Finansowych MultiBanku poza bankomatem wyposażone są także w WEB Kiosk, oferujący możliwość dokonywania wszystkich transakcji internetowych, telefon multilinii oraz wpłatomat. Na tle innych banków wyróżniają się także elegancką i oryginalną aranżacją wnętrza oraz wizualizacją zewnętrzną.

MultiBank powstał w 2001 roku jako część BRE Bank SA. Produkty kieruje dla wymagających klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Aby zostać Partnerem MultiBanku trzeba dysponować środkami własnymi na pokrycie kosztów bieżącego funkcjonowania Placówki w początkowym okresie działalności i na jednorazową licencję.
  • MultiBank ponosi koszty wszystkich nakładów inwestycyjnych związanych z adaptacją placówki. Bank pokrywa też koszty związane z bezpieczeństwem siecią informatyczną.
  • Partner wynagradzany jest poprzez określenie procentowego udziału w opłatach, prowizjach i marżach od sprzedanych produktów usług. Ma pełny wpływ na prowadzenie Placówki i osiągane wyniki.
  • Zatrudnienie w PP to minimum 4 osoby (osoba kierująca plus 3 pracowników). Zgodnie z wymogami prawnymi wszyscy są zatrudnieni w MultiBanku na 1/10 etatu.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts