Przenieś kredyt odnawialny do mBanku

mBank w ramach programu Taki Sam Limit+ rezygnuje z pobierania prowizji przygotowawczej od udzielenia kredytu odnawialnego. Promocja trwa do 17 listopada br.

mBank, lider rynku bankowości elektronicznej stale poszerza ofertę kredytową, proponując obecnie atrakcyjną cenowo, wygodną i dostępną oraz w pełni funkcjonalną, nową kategorię produktów - kredyty przez Internet.

Wszyscy, którzy w dniach od 14 października do 17 listopada br. złożą wniosek o kredyt odnawialny w mBanku w ramach programu TSL+, będą mogli uzyskać kredyt bez prowizji z tytułu jego przyznania.

Program Taki Sam Limit+ polega na uproszczeniu procedury przyznania kredytu dla Klientów, którzy chcą przenieść swoją linię kredytową do mBanku. Program umożliwia zwiększenie nawet o 20% dotychczasowego limitu kredytu przy przenoszeniu go z innego banku, pod warunkiem odpowiednio wysokich, deklarowanych wpływów na rachunki w mBanku. Przeniesiony kredyt odnawialny będzie przyznany na podstawie uproszczonej procedury.

Podstawą do jego uzyskania jest:

  • posiadanie limitu kredytowego w innym banku od minimum 6 miesięcy,
  • brak negatywnych zdarzeń w historii kredytowania,
  • posiadanie rachunku eKONTO (rachunek można otworzyć w momencie składania wniosku kredytowego),
  • deklaracja regularnych wpływów na eKONTO w wysokości co najmniej 1/10 przenoszonej kwoty kredytu

Kredyt przez Internet

mBank umożliwia składania wniosków o udzielenie kredytu za pośrednictwem serwisu internetowego, który jest wzbogacony o specjalny kalkulator do wyliczania zdolności kredytowej. mBank umożliwia jednoczesne złożenie wniosku o kredyt i otwarcie rachunku osobistego eKONTO.

Zalety kredytu odnawialnego w mBanku:

  • niskie oprocentowanie - do 20% niższe odsetki niż w pozostałych bankach,
  • wygodny dostęp do środków finansowych - możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu,
  • uproszczone procedury przyznania kredytu,
  • możliwość łatwego przeniesienia kredytu z innego banku oraz zwiększenia jego limitu.

Kredyt odnawialny został wprowadzony do oferty mBanku na początku 2002 roku jako uzupełnienie funkcji eKONTA, podstawowego rachunku osobistego. mBank oferuje szczególnie korzystne warunki kredytu odnawialnego dla stałych, lojalnych Klientów oraz posiadaczy prestiżowych kart Visa Gold, a pozostałym Klientom umożliwia obniżenie oprocentowania kredytu już po 6 miesiącach od jego otrzymania. Obecnie oprocentowanie kredytu odnawialnego przez pierwsze 6 miesięcy wynosi 13,00%. Już po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z kredytu (regularne wpływy na eKONTO, spłata odsetek, brak salda debetowego) mBank może obniżyć oprocentowanie zadłużenia do 12,5%. Specjalna grupa Klientów (posiadacze kart Visa Gold mBanku oraz osoby o wysokiej zdolności kredytowej) może ubiegać się o kredyt oprocentowany według minimalnej stopy, która wynosi obecnie 9,95%.

Kredyt udzielany jest na okres 12 miesięcy, z automatycznym przedłużeniem na kolejny rok (pod warunkiem prawidłowego korzystania z kredytu). Kredytobiorca może jednak spłacić kredyt przed upływem 12 miesięcy i nie korzystać z przyznanego limitu. Środki z kredytu są dostępne na zasadach depozytów (przelewy, wypłaty w bankomatach, zakupy kartą).

mBank oferuje kredyt odnawialny o maksymalnym limicie 30 tys. zł. Kwoty powyżej tej wartości są udostępniane w ramach mPLANU - kredytu lub pożyczki hipotecznej, produktu wzbogaconego o mechanizm bilansowania, czyli zmniejszania odsetek od kredytu. Minimalna kwota udzielonego mPLANU wynosi - zarówno dla kredytu jak i pożyczki hipotecznej - 30 tys. zł.

mBank stale dopasowuje usługi kredytowe do potrzeb Klientów. Po koniec maja br. poszerzył ofertę wprowadzając 3 rodzaje kart kredytowych: Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold.

www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/kredyt.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top