Wiadomości branżowe

Prawdopodobnie najtańszy kredyt świąteczny na rynku

Bank BPS SA przygotował specjalną promocję kredytu ,,SZYBKA GOTÓWKA na Święta?. Jest to prawdopodobnie najtańszy kredyt świąteczny na rynku, gdyż rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi już od 9,27 proc.* Osoby, które skorzystają z oferty promocyjnej ?Szybkiej Gotówki? mogą otrzymać kartę kredytową bez opłat w pierwszym roku użytkowania. 

Oprocentowanie nominalne kredytu ?Szybka Gotówka na Święta?, który można przeznaczyć na dowolny cel, wynosi 8,9 proc. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu od posiadaczy dowolnego rachunku POL-Konto w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Co oznacza, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla tych Klientów przy kredycie w wysokości 3 000 zł udzielonego na okres 12 miesięcy wynosi tylko 9,27 proc.

Dla osób, które nie posiadają rachunku POL-Konto w Banku BPS, prowizja za udzielenie kredytu wynosi tylko 2 proc. kwoty kredytu, minimum 25,00 zł.

Kredyt udzielany jest maksymalnie na 12 miesięcy.  Minimalnie można pożyczyć 500 zł, a maksymalnie – 10 000 zł. Formalności związane z uzyskaniem kredytu ?Szybka Gótówka na Święta? zostały zredukowane do minimum, dlatego klienci mogą otrzymać środki już w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku. Kredytobiorca może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń na wypadek śmierci i nieszczęśliwych wypadków oraz od utraty pracy.

Do kredytu opcjonalnie dodawana jest karta kredytowa VISA Classic zwolniona z opłat za jej wydanie w pierwszym roku użytkowania. Obecnie opłata za wydanie karty wynosi 55 zł rocznie.

Promocja trwa od początku grudnia br. do końca stycznia 2007 roku.

 

* przy kredycie w wysokości 3 tys. zł, okresie kredytowania 12 miesięcy, oprocentowaniu nominalnym 8,90 proc. i prowizji 0 proc.

Źródło Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts