Ochrona zdrowia z pakietem medycznym mBanku

mBank wprowadza nowy produkt ubezpieczeniowy dostępny on-line, Pakiety Medyczne Zdrowie 24h. Dzięki nim Klienci mogą korzystać z profesjonalnej opieki medycznej w sieci ponad 700 placówek w całej Polsce.

Pakiety medyczne w mBanku są atrakcyjnym uzupełnieniem wobec oferty publicznej służby zdrowia. Dzięki nim można w wygodny i szybki sposób otrzymać pomoc medyczną, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę u lekarza. Wprowadzenie pakietów medycznych w mBanku jest konsekwencją rosnącego zainteresowania Klientów możliwością zakupu polis ubezpieczeniowych w kanale direct, co potwierdza blisko 30-procentowy wzrost sprzedaży oferowanych dotychczas produktów ubezpieczeniowych, zanotowany w ubiegłym kwartale.

Popularność, jaką cieszą się proponowane przez nas do tej pory produkty ubezpieczeniowe, zachęciły nas do poszerzenia oferty  – mówi Piotr Puchalski, szef obszaru ubezpieczeń w mBanku. Nasza oferta stanowi alternatywę w stosunku do tradycyjnych ubezpieczeń, ponieważ jest prosta i wygodna w obsłudze. Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, a comiesięczne składki pobierane są automatycznie z rachunku, więc nie trzeba o nich pamiętać – dodaje Puchalski.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są w dwóch wariantach, różniących się zakresem oraz ilością gwarantowanych świadczeń medycznych. Klienci mogą również zdecydować się na wybór pakietu indywidualnego lub rodzinnego w wariancie komfortowym lub maksymalnym. Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla Klientów mających większe rodziny, wyróżniającym ubezpieczenie medyczne w mBanku, jest pakiet rodzinny, który ma stałą cenę bez względu na liczbę osób objętych ubezpieczeniem.

Pakiet Medyczny Zdrowie 24 h powstał przy współpracy z BRE Ubezpieczenia i Allianz, jest oferowany do bezpłatnego eKONTA. W jego ramach ubezpieczony zyskuje nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu w blisko 700 placówkach medycznych w całej Polsce, nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia (warianty różnią się ilością lekarzy specjalistów: 13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (ok. 130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym).

Klienci mBanku mają do dyspozycji także całodobową infolinię, której wykwalifikowany personel medyczny - poza umawianiem wizyt lekarskich - udziela także doraźnych porad medycznych. Posiadacze pakietów medycznych mają zagwarantowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu w ciągu 24 godzin oraz do lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. Ubezpieczenie uwzględnia również zabiegi ambulatoryjne, szczepienia przeciw grypie, prowadzenie ciąży oraz nielimitowane (w wariancie maksymalnym) wizyty domowe.

Cennik oferty:

WARIANT KOMFORTOWY

  • Pakiet indywidualny 69 zł
  • Pakiet rodzinny 159 zł

WARIANT MAKSYMALNY

  • Pakiet indywidualny 99 zł
  • Pakiet rodzinny  239 zł

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W grudniu 2010 r. otrzymał tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator. Z kolei w ostatniej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) zdobył przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

BRE Ubezpieczenia specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego.

Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

BRE Ubezpieczenia jest współtwórcą platform internetowych SUPERMARKETU Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top