Wiadomości branżowe

MultiBank wprowadził do Planów Finansowych pożyczkę hipoteczną indeksowaną kursami walutowymi

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - wprowadził 19 sierpnia br. do oferty Planów Finansowych, pożyczkę hipoteczną indeksowaną kursami walutowymi. Pożyczka jest dostępna dla wszystkich Klientów MultiPlanu Walutowego.Klienci MultiBanku mogą przeznaczyć pożyczkę hipoteczną na spłatę kredytu indywidualnego lub inny dowolny cel konsumpcyjny. Zabezpieczeniem pożyczki jest

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wprowadził 19 sierpnia br. do oferty Planów Finansowych, pożyczkę hipoteczną indeksowaną kursami walutowymi. Pożyczka jest dostępna dla wszystkich Klientów MultiPlanu Walutowego.

Klienci MultiBanku mogą przeznaczyć pożyczkę hipoteczną na spłatę kredytu indywidualnego lub inny dowolny cel konsumpcyjny. Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka na nieruchomości, weksel własny in blanco, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych lub inne zabezpieczenia zaakceptowane przez MultiBank.

Okres spłaty pożyczki może wynosić do 20 lat w przypadku zabezpieczenia na nieruchomości mieszkalnej lub 10 lat w przypadku zabezpieczenia pożyczki na działce gruntu. Minimalna wysokość pożyczki hipotecznej to 80000 zł a maksymalna 1000000 zł z możliwością podwyższenia w indywidualnych przypadkach. Wysokość kwoty pożyczki w stosunku do wartości nieruchomości nie powinna przekraczać 50% lub 40% w przypadku nieruchomości stanowiących część gospodarstwa rolnego, nieruchomości z domami jednorodzinnymi o powierzchni powyżej 500 m2 oraz usytuowanych w miejscowościach, w których obrót nieruchomościami jest niewielki.

Pożyczka hipoteczna indeksowana jest kursami CHF, USD, EURO, SEK, GBP. Oprocentowanie pożyczki wynosi od 4,3% CHF, od 5,5% USD, od 6,5% EUR, od 7,1% SEK i od 7,0% GBP w skali roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  J. Osiatyński (RPP): Niskie podatki lepiej pobudzą gospodarkę niż obniżki stóp procentowych. Koniunktura zależy od popytu wewnętrznego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy