Wiadomości branżowe

mBank: “the best” za oceanem

Podczas jesiennej edycji Finovate – najważniejszej globalnej konferencji poświęconej innowacjom w branży finansowej – zespół mBanku zdobył prestiżowe wyróżnienie "Best of Show". Eksperci docenili rozwiązania udostępnione klientom banku w nowym serwisie transakcyjnym. Bank otrzymał też nominacje w konkursie Innovation Award 2013 Efma i został

Teaser

Podczas jesiennej edycji Finovate ? najważniejszej globalnej konferencji poświęconej innowacjom w branży finansowej ? zespół mBanku zdobył prestiżowe wyróżnienie “Best of Show”. Eksperci docenili rozwiązania udostępnione klientom banku w nowym serwisie transakcyjnym. Bank otrzymał też nominacje w konkursie Innovation Award 2013 Efma i został entuzjastycznie przyjęty przez TechCrunch.

Stolicą innowacji finansowych stał się we wrześniu Nowy Jork, gdzie przez dwa dni zaprezentowano 69 najciekawszych projektów z całego świata, w tym udostępniony w czerwcu br. nowy serwis transakcyjny mBanku. Uczestnicy konferencji mieli okazję sprawdzić, jak działa szybki proces kredytowy on-line w mBanku i przekonać się, że placówka bankowa może być wszędzie ? także na scenie Finovate w Nowym Jorku. W trakcie 7-minutowego pokazu, zespół banku oraz firmy Accenture ? partnera mBanku w trakcie wydarzenia a także firmy Software Mind ? połączył się na żywo z ekspertem on-line w Łodzi, by w trakcie rozmowy video uzyskać poradę, dotyczącą produktu inwestycyjnego. Wszystkie prezentowane w Nowym Jorku rozwiązania są już znane klientom mBanku. Dostęp do nowego serwisu transakcyjnego posiada ponad 1 mln użytkowników.

? Finovate to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych innowacjom w branży finansowej. Jesteśmy dumni, że nasz polski projekt kolejny raz został doceniony za granicą. Po Londynie przebojem zdobyliśmy Nowy Jork ? mówi Cezary Stypułkowski, prezes BRE Banku. ? Chciałbym, aby Polska pod względem poziomu nowoczesnej bankowości dołączyła do takich krajów, jak Stany Zjednoczone czy Turcja, które przodują w zakresie innowacji. Jestem przekonany, że nowy mBank zbliża nas do tego celu ? dodaje Cezary Stypułkowski.

Statuetki “Best of Show” przyznawane są na podstawie głosów uczestników konferencji Finovate ? ekspertów w dziedzinie finansów, blogerów i dziennikarzy. To już drugie tego typu wyróżnienie dla mBanku ? pierwsze bank otrzymał w lutym br. w Londynie m.in. za serwis transakcyjny mOKAZJE i projektów przelewów.

A to już wiesz?  Po wizycie prezydenta w Australii dwustronny handel i inwestycje mogą przyspieszyć. Głównie w obszarze energetyki i obronności

mBank uzyskał również dwie nominacje w konkursie Innovation Award 2013 organizacji finansowej Efma (rozwiązanie plebiscytu odbędzie się w październiku).

Nowy projekt bankowości elektronicznej mBanku został też entuzjastycznie przyjęty przez jeden z największych serwisów w branży technologicznej ? TechCrunch.

Źródło BRE Bank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy