Wiadomości branżowe

mBank- najlepszym Bankiem Roku 2005

mBank otrzymał Nagrodę Gospodarczą ?Wehikuł Czasu? jako ?Bank Roku 2005?.

mBank został doceniony ?za przełomowe dokonania w rozwoju bankowości elektronicznej i wprowadzenie nowych usług finansowych pozwalających Klientom poznać siłę swoich pieniędzy”.

Nagroda Gospodarcza Gazety Prawnej przeznaczona jest ?dla ludzi, firm i instytucji przenoszących polską gospodarkę w nowy europejski wymiar?. Nazwa tegorocznej Nagrody ?Wehikuł Czasu?- czytamy w dzienniku- ?pokazuje, że głównym kryterium ocen dokonanych przez Czytelników i Kapitułę był rozwój.? Zadaniem Nagrody jest mobilizacja do ?pościgu za europejską czołówka i wskazywanie drogi najskuteczniejszej do osiągnięcia ambitnego celu?

?Ta nagroda jest dla mBanku szczególnie ważna. Zostaliśmy docenieni jako lider z pomysłami, innowacyjna instytucja, która tworzy nowy wymiar bankowości? ? podkreśla Paweł Kucharski wicedyrektor departamentu bankowości detalicznej, który w imieniu mBanku odebrał nagrodę.

mBank od ponad 5 lat koncentruje się na ustawicznym rozwoju i wprowadzaniu wciąż nowych rozwiązań, usług i produktów. “Wehikuł Czasu” to kolejna nagroda, jaką mBank otrzymał za pionierski model bankowości elektronicznej.

Słuchanie Klientów to jeden z filarów naszego działania. To w związku z ich oczekiwaniami rozszerzamy naszą ofertę, wprowadzamy kolejne rozwiązania. Rezultaty, jakie osiągamy w pozyskiwaniu i lojalności nowych użytkowników, zwiększaniu baz depozytów i kredytów, w sprzedaży produktów niebankowych (inwestycje, ubezpieczenia, e-commerce) świadczą o akceptacji naszego modelu biznesowego. Modelu, który zmienia się tak jak zmieniają się oczekiwania naszych Klientów, tak jak zmienia się rynek- dodaje Paweł Kucharski.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 listopada w Warszawie. Wśród członków Kapituły znaleźli się: Maciej Grelowski- Prezes Polskiego Instytutu Dyrektorów, Krzysztof Pietraszkiewicz- Prezes ZBP, Piotr Płoszajski- Prorektor SGH, Maria Rzepnikowska- Partner Deloitte i Ryszard Wojtkowski- Partner Enterprise Investors.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy