Wiadomości branżowe

epay Polska wprowadza MapaMap do szerokiej sprzedaży

Teaser

Lato w pełni, a w tym roku pogoda wyjątkowo sprzyja weekendowym wypadom poza miasto. Podczas takich wyjazdów przydatna może okazać się nawigacja. Dlatego epay Polska otwiera nowy kanał sprzedaży dla MapaMap! Dedykowana nawigacja na smartfony i tablety dostępna jest już nie tylko w internecie. Od połowy lipca można nabyć ją w promocyjnej cenie w wybranych sklepach Inmedio oraz Relay na terenie kraju. Nowy kanał sprzedaży został otwarty dzięki współpracy producenta MapaMap oraz firmy Euronet Polska zarządzającej dywizją epay w Polsce.

Od połowy lipca nawigację MapaMap na smartfony i tablety z systemem Android można kupić w sieci  Inmedio oraz Relay. W punktach tych na stojakach epay Polska z Kartami Prezentowymi dostępne są zawieszki, znane Klientom ze starterów telekomunikacyjnych. Nowe kupony opatrzone zostały logotypem MapaMap oraz hasłem ?Nawigacja na Twoją Komórkę?. W Polsce jest ponad 400 punktów ze stojakami epay Polska. Większość z nich zlokalizowana jest w centrach handlowych oraz popularnych miejscach takich jak porty lotnicze i dworce kolejowe. Kompletna lista lokalizacji odstępna jest pod adresem: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/fileadmin/regulaminy/lista-hds-typ1.pdf

MapaMap oferuje dokładne mapy do nawigacji, które idealnie sprawdzają się podczas podróży samochodem czy wycieczek rowerowych. Dodatkowo, zawiera także system informacji o korkach, który zawczasu informuje o wypadku na drodze oraz udzieli informacji o ewentualnych fotoradarach.

Co ważne, licencje nawigacji MapaMap dostępne na stojakach epay oferowane są w trzech specjalnych wariantach promocyjnych:

– nawigacja MapaMap z licencją na 30 dni za 9 zł (wcześniej 23 zł)

– nawigacja MapaMap z licencją na 90 dni za 23 zł (wcześniej 59 zł)

– nawigacja MapaMap z licencją bezterminową za 59 zł (wcześniej 79 zł)

 Więcej informacji na temat nawigacji oraz Kart Prezentowych epay Polska uzyskać można na www.epaypolska.pl oraz www.mapamap.pl.

Źródło Euronet. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts