Wiadomości branżowe

Czas na inwestycje z CAIB

mBank – detaliczne ramię BRE Banku SA wraz z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych CA IB, zaprasza wszystkich Klientów do udziału w promocji Czas na inwestycje , w której pulę nagród stanowi 100 zegarków z logo CAIB.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w dniu 15.09.2003 będą posiadać aktywną usługę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, dokonają zlecenia zakupu dowolnego funduszu CAIB na kwotę co najmniej 2500 zł oraz utrzymają te środki w rejestrze CAIB przez minimum 30 dni. 

http://www.fundusze.mbank.com.pl/news.html 

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do stale poszerzającej się gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja. 

www.fundusze.mbank.com.pl 

Do tej pory na platformie SFI dostępnych było 25 funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez sześć towarzystw. Od września br. oferta Supermarketu FI poszerzyła się o osiem funduszy CAIB: CAIB Top Ameryka, CAIB Obligacji, CAIB Akcji, CAIB Top Europa, CAIB Aktywnego Zarządzania, CAIB Skarbowy, CAIB Europejskich Obligacji, CAIB Dolarowych Obligacji.

CA IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S A powstało w 1998 roku jako podmiot w pełni zależny od CA IB Securities S.A. Celem Towarzystwa jest tworzenie i oferowanie polskim inwestorom innowacyjnych produktów oszczędnościowych. Obecnie TFI CAIB dysponuje aktywami klientów w kwocie 1, 157 mld zł, zajmując 9 miejsce wśród Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych z 3,47% udziałem w rynku.

http://www.ca-ib.pl/tfi/tfi.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy