Wiadomości branżowe

Bitwa o najtańszy internet w bankujesz-kupujesz

Internet mobilny w cenie 5 zł za 1 GB danych i bez abonamentu – taką usługę przygotował ING Bank Śląski we współpracy z firmą Play. Klienci banku mogą skorzystać z tej oferty w ramach programu lojalnościowego bankujesz-kupujesz. To obecnie najtańszy internet mobilny na polskim rynku. Jego cena jest nawet kilkukrotnie niższa od propozycji największych operatorów sieci komórkowych.

Oferta bankujesz-kupujesz poszerzyła się o zestaw startowy Play Online na kartę. Dla klientów ING jest on dostępny w cenie 299 zł i 299 punktów zebranych w programie lojalnościowym. W internecie wszystko jest najtańsze. My natomiast zaoferowaliśmy najtańszy sposób na korzystanie z szybkiego, bezprzewodowego internetu mobilnego – powiedział Roman Jędrkowiak, odpowiedzialny za marketing w ING Banku Śląskim . W zestawie znajduje się karta SIM z 60 GB limitem transferu danych, oraz nowoczesny modem USB Huawei E220. Urządzenie można zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym jak i przenośnym.

Karta prepaid z zestawu ma połączenia wychodzące ważne przez rok. Po upływie tego czasu, bądź po wcześniejszym wyczerpaniu limitu transferu, usługę można doładować standardowo na warunkach Play Online na kartę. Mapa zasięgu usługi jest dostępna na stronie http://internet.playmobile.pl/maps/ .

Przypominamy, że bankujesz – kupujesz to unikalny na rynku program lojalnościowy. Korzystając z produktów i usług ING Banku Śląskiego, klienci – zarówno nowi jak i dotychczasowi – zbierają punkty w programie, które następnie mogą wykorzystać przy dokonywaniu zakupów wielu towarów. W ofercie jest m.in. sprzęt AGD, RTV, aparaty fotograficzne, oprogramowanie komputerowe, eleganckie dodatki, zabawki dla dzieci, artykuły piśmiennicze, porcelanę, ekspresy do kawy. Płatność za produkt wymaga pokrycia kwoty pieniężnej określonej jako „Cena dla klientów Banku” oraz posiadania odpowiedniej ilości punktów (np. sugerowana cena detaliczna = 600 zł, cena dla klientów ING Banku = 300 zł, wymagana ilość punktów = 300).

Zakupów można dokonywać poprzez stronę internetową www.bankujesz-kupujesz.pl . Liczbę zgromadzonych punktów można sprawdzić w zakładce „bankujesz-kupujesz”, po zalogowaniu się do systemu ING BankOnLine. Program lojalnościowy skierowany jest do wszystkich klientów detalicznych banku (klienci indywidualni, małe firmy, klienci Bankowości Prywatnej) korzystających z systemu bankowości internetowej.

Aby uzyskać punkty w programie bankujesz-kupujesz wystarczy korzystać z produktów takich jak rachunek oszczędnościowy (OKO), kredyty, karty kredytowe i debetowe, fundusze inwestycyjne, doładowanie telefonu

Atuty programu lojanościowego bankujesz-kupujesz:
• Gwarancja bezpieczeństwa podczas dokonywania zamówień oraz przekazywania płatności
• Automatyczne uczestnictwo w programie – wystarczy korzystać z produktów banku
• Brak kosztów uczestnictwa
• Możliwość nabycia wielu produktów renomowanych producentów po atrakcyjnych cenach

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts