Audi A4 ? lider segmentu premium

 

Rosnące zainteresowanie używanymi autami z segmentu premium można zaobserwować już od dłuższego czasu. Po raz pierwszy jednak w pierwszej trójce najbardziej popularnych modeli serwisu GEpard znalazł się przedstawiciel z tego grona.

 

Audi A4, bo o tym modelu tu mowa, jest przedstawicielem klasy średniej. Choć na rynku dostępny jest od dwunastu lat, to jednak jego korzenie sięgają o wiele dalej w przeszłość. Prekursorem obecnego modelu jest bowiem Audi 80, które na rynku zadebiutowało w 1972 r. Od tego czasu pojawiły się cztery generacje (1972, 1978, 1987, 1992) niezwykle popularnego również u nas dziś auta.

 

Zmiana nazwy na A4 i tym samym zakończenie produkcji Audi 80 miała miejsce pod koniec 1994 roku. Rok później pojawiła się wersja kombi (Avant). Obecny model dostępny jest od 2004 roku i jest już trzecią generacją A4. Audi A4, a także Audi 80, cenione są za sporą niezawodność, niską awaryjność, a przy tym wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy.

 

W listopadzie Audi A4 znalazł się tuż za plecami dotychczasowych liderów, czyli modeli Volkswagen Passat oraz Opel Vectra. Czyli jak widać wciąż, poszukując auta używanego szukamy przede wszystkim wśród przedstawicieli klasy średniej.

 

Top 10 Serwisu GEpard - najczęściej oglądane modele samochodów używanych w listopadzie 2006

1

Volkswagen Passat bz

2

Opel Vectra bz

3

Audi A4 + 7

4

Volkswagen Golf IV + 5

5

Ford Mondeo

- 2

6

Honda Civic + 1

7

Ford Focus

- 2

8

Volkswagen Golf III

bz

9

Opel Astra

- 3

10

Opel Corsa

- 6

 

Raporty powstają w oparciu o statystyki oglądalności ofert w Serwisie GEpard. Na stronach serwisu www.gepardauto.pl znajduje się niemal 9000 ofert. Celem raportów jest wyłonienie najbardziej popularnych modeli samochodów używanych. Raporty ukazują się w cyklu miesięcznym. Raporty prezentowane są na stronach serwisu GEpard (http://www.gepardauto.pl/) oraz na stronach Platformy motoryzacyjnej mojeauto.pl (http://www.mojeauto.pl/).

 

GEpard to pierwsza w Polsce sieć dealerów samochodów używanych. Działa od grudnia 2003r. i zrzesza 200 najlepszych punktów sprzedaży autoryzowanych przez GE Money Bank. Klienci punktów GEpard mogą na miejscu załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu. W ramach Programu ?Auto z Gwarancją" kupując samochód używany na kredyt otrzymują dodatkowo ubezpieczenie kosztów napraw. Punkty sieci GEpard zapewniają wysoki standard obsługi oraz służą fachową pomocą przy wyborze auta.

 

Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 - 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top