Wiadomości branżowe

Akcje Bakalland wyłącznie w DI BRE dla Inwestorów Indywidualnych!

Od 27 do 29 listopada br Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. przyjmuje zapisy na akcje serii E spółki Bakalland SA, specjalizującej się w imporcie, konfekcjonowaniu, przerobie oraz dystrybucji szerokiej gamy bakalii, orzechów, suszonych i kandyzowanych owoców, ziaren i pestek, dodatków do ciast, warzyw i owoców w puszkach oraz zdrowej żywności. Klienci DI BRE mogą złożyć zapis (dyspozycje): osobiście, w jednym z 14 POK- ów DI BRE Banku, w godzinach 8.30-19, zaś w warszawskim POK-u w godzinach 8.30-20. telefonicznie w Call Center DI BRE pod numerem 022 697 4949 - w godzinach 7.00 – 20.00, przez Internet (Serwis BreBrokers) – specjalna formatka w menu Dyspozycje, przez usługę eMakler w mBanku oraz

Od 27 do 29 listopada br Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. przyjmuje zapisy na akcje serii E spółki Bakalland SA, specjalizującej się w imporcie, konfekcjonowaniu, przerobie oraz dystrybucji szerokiej gamy bakalii, orzechów, suszonych i kandyzowanych owoców, ziaren i pestek, dodatków do ciast, warzyw i owoców w puszkach oraz zdrowej żywności. Klienci DI BRE mogą złożyć zapis (dyspozycje):

  • osobiście, w jednym z 14 POK- ów DI BRE Banku, w godzinach 8.30-19, zaś w warszawskim POK-u w godzinach 8.30-20.
  • telefonicznie w Call Center DI BRE pod numerem 022 697 4949 – w godzinach 7.00 – 20.00,
  • przez Internet (Serwis BreBrokers) – specjalna formatka w menu Dyspozycje,
  • przez usługę eMakler w mBanku oraz usługę maklerską w MultiBanku.

Klienci innych domów maklerskich mogą złożyć zapis wyłącznie osobiście w jednym z 14 POK- ów DI BRE Banku S.A.

 W ramach Oferty Publicznej oferowanych jest 2.500.000 Akcji Serii E przez Spółkę w Publicznej Subskrypcji oraz 2.800.000 Akcji Serii A przez Wprowadzających w Ofercie Sprzedaży.
Akcje Serii A, E zostaną zaoferowane w Transzy Detalicznej i Transzy Inwestorów Instytucjonalnych:

  • W Transzy Inwestorów Indywidualnych oferowanych jest 1.100.000 Akcji Serii A, E
  • W Transzy Inwestorów Instytucjonalnych oferowanych jest 4.200.000 Akcji Serii A, E

W obydwu transzach oferowane będą łącznie, zarówno Akcje Nowej Emisji jak i Akcje Sprzedawane (tj. bez ich rozróżniania na etapie składania zapisu przez Inwestora), w konsekwencji czego Inwestorom biorącym udział w Ofercie Publicznej będą mogły być przydzielone Akcje Nowej Emisji i/albo Akcje Sprzedawane.

Harmonogram oferty

  • Podanie do publicznej wiadomości Ceny Emisyjnej oraz Ceny Sprzedaży: 24 listopada 2006r.
  • Przyjmowanie zapisów w Transzy Inwestorów Indywidualnych: 27-29 listopada 2006r.
  • Przydział akcji: nie później niż 12 grudnia 2006r.

Strategia rozwoju Bakalland S.A. zakłada, iż w ciągu 2-3 lat firma umocni pozycję wiodącego gracza w wybranych segmentach w Polsce i stanie się liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie sprzedaży bakalii o obrotach skonsolidowanych na poziomie 250 – 300 mln zł.

A to już wiesz?  W ciągu dwóch tygodni projekt nowej Rady Dialogu Społecznego trafi do Rady MinistrówŹródło mDom Maklerski. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy