Wiadomości branżowe

MultiBank uruchomił w Gliwicach nowe Centrum Usług Finansowych

MultiBank – detaliczna część BRE Banku S.A. – uruchomił 29 października br. w Gliwicach na ul. Zwycięstwa 56 nowe Centrum Usług Finansowych.

MultiBank powstał w drugiej połowie 2001 roku, jako kolejna inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. MultiBank jest pierwszym bankiem internetowym posiadającym sieć placówek. W chwili obecnej dysponuje 19 oddziałami w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdyni, Toruniu, Gdańsku, Częstochowie, Krakowie, Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie i Gliwicach.

Filozofia MultiBanku oparta jest na wielokanałowym dostępie do konta z wykorzystaniem placówek, Internetu, multilinii, telefonu komórkowego, usługi SMS i WAP. Oddziały MultiBanku to Centra Usług Finansowych, doradzające jak zarządzać pieniędzmi w ramach siedmiu „światów finansowych”:

  • Multikonta jestem, dla studentów, którzy cenią swobodę, aktywny rozwój oraz wykształcenie,
  • Multikonta ja, dla ludzi młodych, dynamicznych, dla których ważny jest dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie,
  • Multikonta my, przeznaczonego do rodzinnego lub indywidualnego zarządzania finansami,
  • Klubu Aquarius, bankowości dla klientów o statusie VIP,
  • Multikonta Business Class, przeznaczonego dla małych i dynamicznych firm
  • Multikonta Business Medicus, dla firm z branży medycznej,
  • Multikonta Business Expert, przeznaczonego dla prawników i firm doradczych.

Oferują one nowoczesne produkty bankowe stworzone w oparciu o badanie potrzeb i stylu życia potencjalnych klientów. Swobodne dysponowanie środkami na koncie zapewniają karty debetowe Visa Electron, Visa Classic, karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit, Visa Platinum Credit oraz [email protected], najbezpieczniejsze na polskim rynku narzędzie do płacenia w internecie. Łatwość korzystania z usług MultiBanku połączona jest z atrakcyjnym oprocentowaniem ROR-ów do 4,05% rocznie, rachunków oszczędnościowych do 5,85% rocznie i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów odnawialnych od 9,60% PLN rocznie.

MultiBank wprowadził też jako pierwszy bank na polskim rynku nową kategorię produktów hipotecznych – Plany Finansowe. Plany Finansowe – to kombinacja rachunku bieżącego, depozytowego, oszczędnościowego oraz kredytów. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe pozwolą zintegrować zadłużenie w jednym banku.

Każda placówka MultiBanku dysponuje strefą całodobową wyposażoną w dostęp do multilinii, web kiosku, bankomantu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia korzystanie z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Do końca roku planowane jest uruchomienie kolejnych 11 placówek typu Centrum Usług Finansowych.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts