Humana najsmaczniejsza!

Miesięcznik „Twój Maluszek” ogłosił wyniki konkursu "Ulubione Produkty 2009", przeprowadzonego wśród najbardziej wymagającego jury na świecie – rodziców najmłodszych dzieci.

Już po raz trzeci czytelnicy „Twojego Maluszka” mogli przy pomocy SMSów oceniać szesnaście najróżniejszych kategorii związanych z najmłodszymi pociechami. Od żywności i kosmetyków po ubranka, zabawki, a nawet wózki i foteliki. Bo potrzeby naszych maleństw są ogromne!

Spośród jedenastu mlek wiodących producentów żywności, najsmaczniejsze okazało się Mleko następne Humana 2 PLUS z bananami z prebiotykiem. Analogicznie, najsmaczniejszą kaszką maluszka jest Kaszka Humana mleczno-ryżowa z wiśniami i bananami.

Dla marki Humana jest to szczególne wyróżnienie, które jednoznacznie udowadnia, że najmłodsze dzieci potrzebują smacznych produktów najwyższej jakości - mówi Product Manager Agata Chodakowska - W Humanie cały proces ich tworzenia, począwszy od pozyskiwania surowców i ich przetwarzania, podlega ścisłej kontroli. Tym bardziej cieszy nas fakt, że czytelnicy „Twojego Maluszka” docenili wagę właściwego odżywiania dzieci w okresie niemowlęctwa.

Humana od lat współpracuje z ośrodkami badawczymi i promuje szczególnie potrzeby europejskich konsumentów. Skład produktów jest więc najbliższy mleku europejskich mam, które żyją w specyficznym klimacie i specyficznych warunkach środowiskowych kontynentu.

Wybór wymagających konsumentów nie może więc nikogo dziwić. Nagroda przyznana produktom Humana udowadnia, że dzieciom potrzebne są  smaczne produkty wysokiej jakości, spełniające ścisłe wymagania i dostosowane do potrzeb zróżnicowanej diety.

###

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce.
Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.


Więcej informacji w serwisie www.humana.pl.


Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat Pregnavit, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych - Femisept URO testy owulacyjne i testy ciążowe Averco i As 100. Nowością w ofercie jest organiczny olejek do kąpieli z serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci - MIA organic care.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl oraz www.kidy.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top