Wiadomości branżowe

Doładowania Lycamobile na biletomatach ASEC

Lycamobile, globalny operator specjalizujący się w dostarczaniu tanich połączeń międzynarodowych, wraz z epay Polska wdrożyły system pozwalający na doładowania telefonu za pośrednictwem biletomatów należących do sieci ASEC S.A. Korzystanie z usług Lycamobile nie wiąże się z koniecznością zmiany operatora ? z tanich połączeń międzynarodowych można korzystać równolegle z dowolną aktualnie stosowaną taryfą.

Skorzystanie z usługi jest bardzo proste. Wystarczy nabyć kupon o wybranej wartości w jednym z biletomatów ASEC Warszawskiej Karty Miejskiej (żółto-niebieskie biletomaty). Następnie, aby doładować aparat telefoniczny należy wpisać na klawiaturze znajdujący się na kuponie kod PIN w następującej kombinacji: *131*PIN#. Istnieje również możliwość dokonania tego telefonicznie, dzwoniąc pod numer 321 i postępując zgodnie z poleceniami operatora.

Lycamobile pozwala na wykonywanie rozmów międzynarodowych na całym świecie. Opłaty za połączenia w ramach Lycamobile są uzależnione od kraju, z którego wychodzi połączenie oraz, do którego jest ono wykonywane. Oprócz tego użytkownicy sieci Lycamobile mogą liczyć na darmowe rozmowy w ramach sieci (płaci się jedynie 29 gr za połączenie). Kolejnym wyróżnikiem dostępnej w Polsce oferty Lycamobile są tanie SMS-y (9 gr w Polsce niezależnie od sieci oraz 29 gr w przypadku SMS-a wysyłanego za granicę). Równocześnie do końca lutego osoby korzystające z Lycamobile mogą bezpłatnie pobrać treści z Internetu do 300 Mb. Dokładny cennik oraz pełna oferta dla polskich użytkowników Lycamobile znajdują się pod adresem http://www.lycamobile.pl/international-rates/po.

Obecnie w ramach sieci ASEC Warszawskiej Karty Miejskiej znajduje się 100 biletomatów na terenie Warszawy. Więcej informacji o epay Polska, biletomatach sieci ASEC WKM oraz Lycamobile można znaleźć na stronach: www.epaypolska.pl, www.wkm.info.pl i www.lycamobile.pl.

 

***

Dodatkowe informacje

 

epay Polska ? spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą oraz płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. Nowością w ofercie epay są kupony OVI Muzyka umożliwiające płacenie za muzykę w serwisie internetowym OVI Muzyka.

ASEC S.A. ? spółka, której jedynym akcjonariuszem jest On Track Innovations Ltd. (OTI, NASDAQ: OTIV) jest wiodącym w Polsce dystrybutorem i producentem rozwiązań opartych na technologii zbliżeniowych kart inteligentnych (smart cards). ASEC oferuje systemy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, systemy parkingowe oparte na zbliżeniowych kartach inteligentnych, systemy paliwowe, produkuje i sprzedaje czytniki zbliżeniowe i stykowe oraz  dystrybuuje karty i czytniki dla płatności zbliżeniowymi kartami płatniczymi  w technologii PayPass EMV, Visa PayWave produkcji OTI. ASEC również dostarcza produkowane przez OTI karty bezstykowe, dokumenty elektroniczne i wkładki do dokumentów elektronicznych, takich jak paszporty, dowody tożsamości i inne.  Wspólnie z OTI ASEC rozwija i dostarcza systemy informatyczne do rejestracji ludności, wydawania dowodów tożsamości i samochodowych dokumentów rejestracyjnych.

Lycamobile ? firma świadczące usługi telekomunikacyjne typu prepaid, umożliwiające tanie połączenia na całym świecie. Lycamobile obecnie funkcjonuje w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Norwegii, Szwecji, Danii, we Włoszech, Hiszpanii, Australii, a teraz także w Polsce. Posiada ponad 6,5 milionów klientów.

Similar Posts