Wiadomości branżowe

WARTA otrzymała nagrodę “Top Player Rynku Flotowego 2010”

TUiR WARTA podczas IX edycji Fleet & Business Day została nagrodzona statuetką “Top Player Rynku Flotowego 2010”. Kandydatów do tego wyróżnienia wybierały redakcje branżowych magazynów ”Flota” i „Auto firmowe” oraz serwisów internetowych www.flota.com.pl, www.autofirmowe.pl.

 Nagroda została przyznana firmom, które nie tylko skutecznie obroniły się przed kryzysem ekonomicznym, ale też w bieżącym roku zaproponowały klientom niezwykle ciekawe i innowacyjne produkty oraz usługi. WARTA została nagrodzona w kategorii „praktycznie najlepsze usługi” za kompleksową ofertę ubezpieczeniową dla flot samochodowych.

Doceniamy fakt, że od początku działalności w segmencie ubezpieczeń flotowych Warta stara się indywidualnie traktować każdego klienta, co skutkuje coraz mocniejszą pozycją na rynku ubezpieczeń flotowych. Wyróżnienie należy się za to, że biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację rynkową, firma elastycznie i na bieżąco dostosowuje swoją ofertę tak, by była ona blisko potrzeb rynku flotowego. Dotychczas ubezpieczyciele wyliczali, za jakie zdarzenia losowe odpowiadają. Warta to odwróciła – odpowiada za wszystkie zdarzenia, które nie znalazły się w katalogu wyłączeń. Oznacza to szerszy i bardziej przejrzysty zakres ochrony. I z perspektywy klienta flotowego trudno tej możliwości nie ocenić inaczej niż pozytywnie” – czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody.

 

Źródło Grupa WARTA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts