Konto

Pożyczka z dodatkową korzyścią w ING

ING Bank Śląski proponuje klientom ?Pożyczkę z dodatkową korzyścią”. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty pożyczki gotówkowej w okresie od 27 sierpnia do

ING Bank Śląski proponuje klientom ?Pożyczkę z dodatkową korzyścią”. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty pożyczki gotówkowej w okresie od 27 sierpnia do 30 września br. otrzymają punkty powitalne, które umożliwią im zakup produktów z katalogu Programu bankujesz-kupujesz.

1148665_instabilityPromocja ?Pożyczka z dodatkową korzyścią” łączy ofertę pożyczki gotówkowej z programem lojalnościowym. Głównym celem promocji jest zachęcenie klientów do skorzystania z oferty pożyczki, która umożliwi im zakup atrakcyjnych cenowo produktów oferowanych w Programie bankujesz-kupujesz – powiedział Tomasz Byczyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami i Rynkiem Kredytów Detalicznych w ING Banku Śląskim.

Bankujesz-kupujesz to unikalny na rynku program lojalnościowy. Korzystając z oferty ING Banku Śląskiego, klienci – zarówno nowi jak i dotychczasowi – zbierają punkty w programie, które następnie mogą wykorzystać przy dokonywaniu zakupów towarów zaprezentowanych w katalogu programu po atrakcyjnych cenach. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie dostępu do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Podczas akcji promocyjnej ?Pożyczka z dodatkową korzyścią” klienci, którzy zawrą umowe o pożyczkę gotówkową, a mają mniej niż 2630 punktów w Programie bankujesz-kupujesz, otrzymają je gratis. 2630 to maksymalna liczba punktów potrzebna do zakupu produktów zaprezentowanych w folderze reklamowym promocji, między innymi takich jak: telewizor, zestaw lodówka + pralka, zestaw garnki + sztućce firmy Gerlach.

Klient otrzyma liczbę punktów powitalnych równą różnicy pomiędzy liczbą 2630 a posiadaną przez niego w dniu zawarcia umowy o pożyczkę liczbą punktów. Dla przykładu, jeżeli klient posiada 0 punktów, to otrzyma 2630 punktów gratis, jeżeli posiada 1000 punktów, to otrzyma 1630 punktów gratis.

Punkty powitalne zostaną przyznane klientowi w terminie do 15 dni od daty zawarcia umowy o pożyczkę. Jeżeli umowę o pożyczkę zawierają dwie osoby, obie otrzymają punkty powitalne.

Szczegóły promocji na www.ingbank.pl

A to już wiesz?  KOV wypracował zysk brutto niemal 5 mln dolarów na koniec pierwszego kwartału 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy