Wiadomości branżowe

Jak kupować w Internecie

mBank uruchomił internetowy serwis edukacyjny dotyczący zakupów w sieci.< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Celem poradnika Zakupy w sieci jest przybliżenie Klientom możliwości, jakie daje Internet oraz zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać kupując on-line.

  • Wirtualne lekcje dostępne na stronach mBanku wyjaśniają m.in.:
  • Dlaczego warto kupować w Sieci?
  • Podstawowe zasady bezpieczeństwa dla kupujących.
  • Czym jest mTRANSFER i dlaczego warto z niego korzystać?
  • Czym jest eKARTA i dlaczego warto ją mieć?

http://www.mbank.com.pl/promocje/szkola_kupowania/index.html

Coraz więcej sklepów umożliwia dokonywanie zakupów przez Internet. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest wygoda, nieograniczony dostęp do produktów z całego świata i bardziej korzystne ceny. Wielu Internautów nie wykorzystuje tych możliwości, bojąc się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i jakość produktów oferowanych przez sklepy internetowe. Dla wszystkich niezdecydowanych mBank przygotował kolejne szkolenie ze swoim animowanym, powszechnie lubianym, bohaterem Władysławem Przepraszam, które w przyjazny sposób przybliża zagadnienia dotyczące zakupów on-line.

mBank stworzył dla swoich Klientów mSzop, czyli wirtualny pasaż handlowy, który jest integralną częścią serwisu mBanku. mSzop powstał z myślą o Klientach, dla których Internet to naturalne środowisko dokonywania transakcji finansowych oraz korzystania z szerokiej gamy produktów i usług oferowanych na bardzo korzystnych warunkach cenowych. mBank jako pośrednik pomiędzy kupującym i sprzedającym podwyższa bezpieczeństwo transakcji, proponując Klientom bezpieczne formy płatności on-line (mTRANSFER oraz karty wirtualne). mSzop jest także platformą informacyjną, na bieżąco prezentującą najciekawsze oferty partnerów, które dla Klientów mBanku premiowane są dodatkowymi rabatami bądź upominkami.

http://www.mbank.com.pl/mszop/

Szkolenie Zakupy w sieci to trzecia, po Szkole mPLANU i Szkole Inwestowania SFI, część Szkoły mBanku – serwisu edukacyjnego dla Klientów.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy